עצור!!!

תקשיב רגע לעצמך, למה שהלב שלך באמת רוצה.

 עכשיו זה קורה, טיול נהיגה בפורשה 911  של חוויה עוצרת נשימה בכבישים המהירים של המעצמה האירופית גרמניה. הכבישים הכי טובים בעולם ה-AOUTOBAHN עם רכב פורשה 911 הכי מפנק וקדימה…ללחוץ על הדוושה ולשמוע את נהמת המנוע כאריה שואג.  

Pure Adrenalin מציעה לך חוויה בלתי נשכחת ,עוצמתית ומענגת. כל יום מימי המסע יכלול מחד נהיגה שתקפיץ את האדרנלין לרמות מטורפות ורוגע בבתי מלון מהדרגה הגבוהה מאידך. אז הרשם עכשיו לחווית נהיגה בפורשה 911 בגרמניה.

ימי נהיגה
לילות
Km

פורשה 911 קאררה

2981 סמ"ק

420 כוח סוס

האצה 0-100: 4.2 שנית

מהירות מקסימלית: 310 קמ"ש

המסלול

נעלה על טיסת בוקר מתל אביב למינכן ומיד לאחר הנחיתה נפנה לקבלת רכבי פורשה מדגם 911,כמה תמונות להנצחת הרגע המרגש ונצא בנסיעה יחדיו צפונה לעיר נירנברג – העיר השופעת במוזיאונים וכנסיות מדהימות. נעלה לביקור בטירה המפורסמת. משם נשים פעמינו למלוננו המפנק ונסיים את היום הראשון בארוחת ערב באזור המלון.

הבוקר נצא בנסיעה זריזה ללייפציג –אחת הערים היפות בגרמניה, שם נפגוש את חתן פרס נובל לספרות,ש"י עגנון ברומן – 'בחנותו של מר לובלין' אותו כתב בזמן מלחמת העולם הראשונה. לייפציג שופעת במסעדות גורמה אבל החוויה האולטימטיבית היא שוק המאכלים המפורסם – Naschtmarkt. מועדוני הלילה והבילויים של לייפציג הינם חוויה בלתי נשכחת.

Day 3:

בבוקר נצא בנסיעה למפעל פורשה בלייפציג לאחר ארוחת הבוקר המפנקת במלון, נערוך טיול של כשעה וחצי בו ניראה את תהליך הייצור המדהים כאשר הכול נעשה  בסדר ובדיוק הידועים של הגרמנים. בשעה 12:00 לאחר הביקור במפעל נמשיך בנסיעה מהירה עד לבירת  גרמניה שם נחזיר את הרכבים ונקבל את חדרינו.

סוף השבוע שלנו בברלין מתחיל הבוקר בארוחה דשנה וממשיך בבילויים באחת הערים הכי קסומות באירופה.  בשעות הבוקר נצא לביקור לאורך חומת ברלין, ולאחר מכן נתייר באזור הקו- דאם  שדרת הקניות המפורסמת של ברלין העיר מציעה אין סוף אפשרויות. נקנח את היום באחד ממועדוני הלילה שברלין מתהדרת בהם.

הבוקר נתעורר מאוחר אחרי לילה ארוך של מסיבות, נסעד ארוחת הבוקר במלון ואחריה נצא לטיול במרכז ברלין באזור ה-MITTE  שם נמצא מגדל הטלוויזיה, כיכר Alexanderplatz וה-סוני סנטר.

בשעה 19:00 נצא בנסיעה מסודרת לכיוון שדה התעופה שם נמריא בטיסת אל על חזרה לתל אביב אחרי סופשבוע חוויתי ומטורף.

מסעדות גורמה

תאריכים

Explore Now