שדרגנו לבנטלי GTC

שדרגנו לבנטלי

מסע יורוטריפ

מסע יורוטריפ של חודש אוגוסט הייתה חוויה יוצאת דופן, אחד הלקוחות רצה חוויה קצת פחות ספורטיבית ויותר יוקרתית אז שדרגנו לו את הרכב לבנטלי GTC יפיפייה, מה שיצר לנו מסע מאוד יחודי

במהלך הטיול ביקרנו בשלושה מלונות בוטיק, כל מלון עם היחודיות שלו העניק חוויה בלתי נשכחת, חדרי סיגרים מפוארים, ג'קוזי וספא מפנקים ובקיצור חוויה יוקרתית ברמה הגבוהה ביותר.

המסע כלל 4 ימי נהיגה בכבישי האוטובאן הגרמניים, נהגנו בכבישים היפים והמפותלים של אוסטריה ושוויץ, כמובן שבאוטובאן לחצנו חזק על דוושת הגז.

קצת תמונות

מחוויה אחת בלתי נשכחת

יום חמישי

חמישי נפגשנו בטיסת בוקר מוקדמת, כבר בשעה 9:20 נחתנו במינכן ומשם המשכנו בנסיעה לקבלת הרכבים.

אחרי תקציר קצר יצאנו לדרך, עם פורשה 911GTS ובנטלי GTC מפנקת. חוויה של נהיגה בכבישי האוטובן לאוסטריה היא בלתי נשכחת. תחילה עצרנו לצהריים במסעדה איטלקית מעולה ואחריה המשכנו בנסיעה דרומה לביקור בטירת נוישווינשטיין,  היה גשום אז לא ממש ביקרנו בטירה.

אחר הצהריים הגענו למלון Travel Charm המפנק שם היינו מספר שעות בספא עד לארוחת הערב, במלון…. ואו איזו ארוחה.

יום שישי

יום מטורף עם מלא נהיגה בכבישי הפאסים של שוויץ ואוסטריה, חצינו תחילה את Furkajoch  ואחריו המשכנו לנסיעה לאורך RUPPEN פאס המפורסם. 

בדרך למלון עצרנו בסנט.גאלן לארוחת צהריים (וניר קיבל דוח חניה של 100 פרנקים שוויצריים), ואז המשכנו בנסיעה עד למלון.

בערב יצאנו לאכול במסעדת טאפסים מעולה בגרמניה, ואז שוב חזרה למלון שלנו בשוויץ. 

יום שבת

איזה יום מדהים שהתחיל בארוחת בוקר עשירה, ואחריה המשכנו על המעבורת לצידו השני של אגם קונסטנצ'.  אחרי שהגענו לגרמניה קצת תמונות ומשם המשכנו על האוטובאן עם צלחיצה חזקה על דוושת הגז בפורשה 911GTS עד לעיר האאוטלט מצינגן. 

לאחר מספר שעות של שופינג המשכנו למלוננו המפתיע V8 שם התרשמנו מאד מתצוגת הרכבים במלון. 

ראשון

היום האחרון למסע התחיל בתערוכת הרכבים המטורפת שהייתה במלון, אחרי כבר יצא החשק לבקר במוזיאון פורשה.  

שעתיים של התהלכות בין הרכבים המדהימים במלון V8 ולאחריה המשכנו בנסיעה מהירה, כרגיל על כבישי האוטובאן, למינכן.  אחרי ארוחת צהריים קלה המשכנו לשדה התעופה לקראת טיסתנו חזרה ארצה.