יורוטריפ אפריל

יורוטריפ אפריל - שלג, נהיגה וחברים לכל החיים

היום הראשון - גרמניה להתראות, אוסטריה הנה אנחנו באים!

אחרי המפגש טרום מסע בלאונג' של Pure Adrenalin, האיחוד בשדה התעופה והדרך יחד למינכן, הקבוצה כבר מגובשת והטיול מתחיל בנסיעה מרובת אוטובאנים דרך הכפרים הגרמניים והגעה למסעדה איטלקית נהדרת ומשם הדרך המושלגת היפהפיה לאוסטריה מתחילה! עצירה עם כולם להתפעל מטירת נויינשווינשטיין והדרך ממשיכה. המלון הנהדר כלל אווירה חורפית לבנה בשילוב עם ג'קוזי פתוח בחוץ וארוחת מלכים במסעדת כוכב מישלן.

היום השני - נהיגה בעננים

חבל טירול באוסטריה מציע נופים מרהיבים ביופיים וכשהם מושלגים על אחת כמה וכמה. נפגשנו בבוקר למלא את הבטן בארוחה עסיסית ויצאנו לדרך מרובה בפאסים כמו רופן-פאס, פרוקג'וך וכבישים מפותלים באלפים האוסטרים והשווייצרים בדרכנו למלון המפנק בשוויץ. 

אחרי פינוק בספא של המלון, יצאנו לבלות בעיר קונסטנצ' הגרמנית.

היום השלישי - מפלי הריין, ושופינג מטורף

אחרי ארוחת בוקר עשירה התחלנו את היום בעצירה ראשונה לראות את מפלי הריין המרהיבים, ולאחר הפסקת קפה וגלידה המשכנו בנסיעה לעיר האאוטלט המפורסמת מצינגן.

שופינג מטורף,  אייל קנה 2 חליפות חדשות של ארמאני ומעיל עור מהמם של וורסצ'ה. ואחרי הקניות המשכנו לארוחת ערב במסעדת TOWER66,  התענגנו כולם על סטייק ריב-איי 600 גרם. 

בלילה נהננו בחדרים המעוצבים במלון השיקי V8.

היום הרביעי - הטיול המושלם, לא יכולנו לבקש יותר

מלון V8 מכיל חדר תצוגה מרהיב שאין כדוגמתו, לאחר ארוחת בוקר עשירה יצאנו לשפשף את העיניים אל מול מכוניות העל הטובות בעולם. 

Pure Adrenalin מודה לאנשים המדהימים ועל החוויה הנהדרת והקבוצה המדהימה של יורוטריפ אפריל, זכינו בחברים לכל החיים, נתראה ונשמור על קשר בכל הזדמנות לערבי כדורגל נוספים ומפגשים אחרים!

Pure Adrenalin מציגים: EUROTRIP מסע פורשה 911

היורוטריפ מורכב מ-4 ימים מלאים הכוללים 1000 ק"מ של נהיגה בה אנו חוצים את חבל טירול מגרמניה-אוסטריה-שוויץ במסלול מלא אוטובאנים וכבישים מפותלים מפורסמים לרקע נופי האלפים המרהיבים.

הטיול בנוי מכלל ערוצי התוכן וכולל טיסות אל על ישירות הלוך ושוב עם טיפול VIP, לינה מפנקת במלונות 5 כוכבים יוקרתיים, ארוחות בוקר וערב הכוללות מסעדות שף ומסעדת כוכב מישלן, אטרקציות, מוזיאון פורשה, חיי לילה מדהימים וכמובן ליווי ניר שרון הבעלים והמדריך הותיק בישראל שידאג לכם לכל אורך הטיול בכדי שתהנו מחוויה נפלאה, בלתי נשכחת ומלאה בריגושים!