פיור אדרנלין גאה להכריז על שיתוף פעולה חדש עם ExitValley פלטפורמת ההשקעות המצליחה בישראל

פיור אדרנלין גאה להכריז על שיתוף פעולה חדש עם ExitValley פלטפורמת ההשקעות המצליחה בישראל, אשר במסגרתו נעניק לכם גישה ישירה למגוון הזדמנויות השקעה בסטארט-אפים כחול לבן הנמצאים לקראת השלמת סבבי הגיוס בפלטפורמת ExitValley וניתן מגוון הטבות ובהן כניסה ללא תשלום לאירועי מועדון המשקיעים האקסקלוסיבי של החברה: The Valley Investment Club. והפעם הכירו את Mappo – הסטארט-אפ שהופך כל נסיעה לחוויה בלתי נשכחת

להשקיע ב-WAZE הבא

תחום ההשקעות בסטארט-אפים הוא כבר לא דבר חדש. מה שהחל בבריטניה בשנת 2013 כאבולוציה של מימון ההמונים המוכר והטרנדי (דוג' קיקסטארטר ואינדיגוגו), הפך זה מכבר לעניין שבשגרה. בשנתיים האחרונות למעלה ממיליון בני אדם ברחבי העולם השקיעו במגוון חברות סטארט-אפ במטרה לקחת חלק בתעשיית ההון סיכון הנוצצת ולהגיע לאקזיט המיוחל, דבר שעד לא מזמן יכלו רק לקרוא עליו בעיתונים.

 

 

עוקפים את תעשיית ההון סיכון

בשנתיים האחרונות חווה התחום צמיחה   מואצת, כאשר בכל שנה הוא צומח בכ- 30%. במהלך 2018 הושקעו כ-11.2 מיליארד $ ב-68,000 חברות, עם סכום גיוס ממוצע לחברה של כ-165 אלף $. על פי ההערכות, תעשיית ה- Equity Crowdfunding צפויה לחצות את רף ה-30 מיליארד $ בשנת 2022, ובכך לעקוף את תעשיית ההון סיכון המסורתית. 

Mappo - הסטארט-אפ שהופך כל נסיעה לחוויה בלתי נשכחת

חברת מאפו (Mappo.world) פיתחה פלטפורמה טכנולוגית מוגנת בפטנט האוספת פריטי מידע תרבותיים והיסטוריים ומלבישה אותם על גבי מפות הניווט הדיגיטליות, באופן שמאפשר למשתמש לצרוך אותם בעוד הוא עושה את דרכו ממקום למקום. 
החברה, אשר זכתה בתחרויות הסטארט-אפים היוקרתיות של MICHELIN ו FORD וקיבלה מענקי פיתוח מטעם רשות החדשנות כבר פועלת בערים החשובות בעולם.

להלן הרצאה של דדי צוקר, מנכ"ל מאפו, באירוע NOAH2019 ב- האנגר 11 תל אביב.

אקזיטוואלי היא פלטפורמת ההשקעות המצליחה בישראל המאפשרת לציבור המשקיעים להשקיע בסטארט-אפים אטרקטיביים, להפוך לבעלי מניות ולהיות חלק מהצלחת הStart-Up Nation.

במהלך השנה האחרונה הושקעו דרך ExitValley מעל ל-40 מיליון ש"ח במגוון חברות סטארט-אפ כחול לבן, באמצעות מנגנון ההשקעה המתקדם שפיתחה.

לפלטפורמה, אשר הוקמה ע"י שורה של בכירים מתחום ההשקעות וההיי-טק בישראל, רקורד יוצא דופן של הצלחות, בהן ניתן למנות את הנפקת ה-Crowd הישראלית הראשונה, 3 אקזיטים, קמפיין הגיוס הגדול בישראל אי פעם ומספר לא מבוטל של אקזיטים פרטיים באמצעות השוק המשני.

הכירו את ExitValley
הצטרפו לקהילת המשקיעים המצליחה בארץ