גרוסגלוקנר אוסטריה

גרוס גלוקנר, אוסטריה

גרוס גלוקנר, אוסטריה

אוסטריה – מקום היוולדו של גדול מלחיני המוזיקה הקלאסית מוצרט, ידועה בעיקר כבירת השניצל של העולם וכמו שרבים מחובבי הרכב יודעים – גם של כמה מהכבישים המהממים ביותר שהיו אי פעם.

בין הרי האלפים האוסטרים אחד מהפאסים המפורסמים ביותר מתפתל הלוך ושוב בצלו של ההר הגבוה ביותר באוסטריה, גרוסגלוקנר (3798 מ ').

האם פאס הגרוסגלוקנר הוא כביש הנהיגה הטוב בעולם? 

הכביש ללא ספק מלא היסטוריה – נבנה בשנות השלושים של המאה ה-19 ובשנות הארבעים של המאה ה-19 שומש הכביש למבחנים של פורשה. כביש גרוסגלוקנר האלפיני משתרע לאורך 28 קילומטרים עם 36 פניות 'הרטפין' ומגיע לגובה של 2504  מטרים מעל פני הים.

 לנהוג בגרוסגלוקנר זו חוויה מומלצת לכל חובב נהיגה כשלכל אורכו הכביש מלא בנוף עוצר נשימה – כאשר מביטים מעלה לעבר פסגות ההרים המושלגות וגם לא פחות שווה גם להסתכל מטה לעבר הקרחון הארוך ביותר של אוסטריה, פסטרץ, המשתרעת לאורך רצפת העמק. 

אלפיין סטיילף 2-6 מאי

אנחנו מוזמנים לחוות את הפאס יחד איתנו בטיול Alpine Style היוצא פעם בשנה ומומלץ במיוחד לזוגות.

האלפיין מורכז מ- 5 ימי נהיגה מלאים הכוללים 1300 ק"מ של נהיגה על פורשה GTS 911 חדשה בה אנו חוצים את חבל טירול ואת הדולומטים האיטלקים מגרמניה-אוסטריה-ונציה במסלול יפהפה עם כבישים מפורסמים לרקע נופי האלפים, ביניהם גם פאס גרוסגלוקנר המרהיב.

הטיול בנוי מכלל ערוצי התוכן וכולל לינה מפנקת במלונות 5 כוכבים יוקרתיים – ביניהם המלון האיכותי והמומלץ בונציה, ארוחות בוקר וערב במסעדות שף, אטרקציות, חיי לילה בליווי ניר שרון מדריך טיולי הנהיגה הותיק בישראל שידאג לכם לחוויה מרגשת, מהנה ובלתי נשכחת!