מקסיקו, התותח מיזוג אוויר

התותח מזגנים כובשים את קנקון

התחלנו בפלייה

המסע למקסיקו התחיל בפלייה דל קרמן,  עיר מדהימה ומאד חוויתית שם לנו את הלילות הראשונים של הטיול.  אחרי ההגעה למלון יצאנו לבלות ולהשתולל בשדרה החמישית, Fifth Ave.

בכל יום יצאנו לבלות, להשתכר ולעשות שטויות ולהרגיש שוב ילדים לנצח. העיר פלייה מציעה מגוון מאד גדול של אפשרויות ופעילויות החל מדולפינים ועד פארק אתגרי בסגנון טבע מ טורף.

 

לשחות עם דולפינים

היום השלישי למסע יצאנו לשחות עם דולפינים באזור המלון, חוויה יוצאת דופן 55 היו המומים לאנושיות המטורפת שהדולפינים מעניקים, מחבקים אוהבים וגם דוחפים אותך ועוזרים לך לשחות. שלוש שעות שהסתיימו בארוחת צהריים באזור.

שישי שבת וראשון בבריכה

ביום שישי עברנו למלון RIU PALACE בקנקון, המלון המטורף הציע חוויה של הכל כלול, ארוחות אלכוהול ומסיבות בריכה.  זמן חופשי קצת להרגע ולקבל פה הרבה נופש, כי בשביל זה הגענו.

המסעדה הטובה במלון הייתה מסעדת הסטייקים BLACK & WHITE אבל היו עוד המון מסעדות גורמה של אוכל יפני, צרפתי או אפילו מטעמים מקסיקנים בבופה.

 

הפלגה לאיסלה מוחרס

איסלה מוחרס,  אי הבחורות, הוא אחד המקומות היפים באזור קנקון, והגענו אליו באמצעות הפלגה על יאכטה פרטית, קטמרן, אשר כל ה-60 נוסעים הפליגו ביחד עם מוזיקה טובה והרבה אלכוהול.

אבל לפני שפתחנו את הבקבוקים, החבר'ה התחילו בצלילת שנורקלים ואחריה בצניחה חופשית באמצעות מצנח 

אחרי 3 שעות של הפלגה, הגענון לאסלה מוחרס, שם בילינו כשעתיים עם אוכל כשר בבית חב"ד, או במסעדה הכשרה הצמודה אליו.

התותח מזגנים

זו הפעם השניה בה התותח מיזוג אוויר יוצא עם חברת פיור אדרנלין למסע תמריץ.

לפני שנתיים יצאנו למסע פורשה חוצה גרמניה בן שבוע וקצת לאורך 1500 קילומטרים. השנה איציק לא מאכזב ולוקח את המתקינים שלו רחוק עד למקסיקו במטרה לתת להם את השבוע האולטימטיבי. עם השקעה כל כך גדולה עד הפרט האחרון גרמו למתקינים לקבל חוויה שלא ישכחו לעולם.