פיור אדרנלין מציגה: ספיישל מונקו IMC

פיור אדרנלין מוציאה ב-28 למאי את קבוצת הרכב הגדולה ביותר IMC למסע ספיישל מונקו. טיול מדהים של 4 ימים בעיר היוקרתית ביותר באירופה.

קבוצת IMC היא מועדון הרכבים המפורסם ביותר בישראל, אשר משיקים השנה את מרוץ הדראג הגדול ביותר בישראל בתאריכים 2-4 באפריל. האירוע ירכז אליו את כל המכוניות הכי חזקות בישראל שיתחרו ראש בראש על תואר "הרכב הכי מהיר בישראל". 

את פני האורחים באירוע תקבל תצוגת רכבי מועדון IMC

ב-28 למאי בשעה 6:00 תמריא איתנו קבוצת IMC המפורסמת בטיסת אל על למונקו, ולאחר הנחיתה נעלה על הסעה מאורגנת של הקבוצה למלון Fairmont Monte Carlo, המלון השיקי ביותר במונקו. לאחר התארגנות קלה במלון נצא בטיול רגלי בעיר – נבקר במוזיאון הרכבים של הנסיך אלברט השני וכן נשב לקפה בכיכר Place de Casino. 
בשעה 15:00 תמריא הקבוצה עם 4 מסוקים לטיסה פנורמית בשמי הריביירה הצרפתית. 

מחממים מנועים...

ביום שישי בבוקר יתכנסו במלון 8 רכבי קבריולה מדגמי פרארי, למבורגיני, ב.מ.וו. i8 וגם AMG-GT. 
לאחר קבלת הרכבים נצא בנסיעה מהירה על כבישי הרביירה הצרפתית עם הנוף המשגע של הים לביקור באתרים החשובים ביותר, ביניהם נעצור ליד הארמון של רומן אברמוביץ בשווי של 100 מליון יורו.
אחרי הפסקת צהריים בסנט טרופה, נמשיך בנסיעה חזרה לבית המלון . 
בערב הקבוצה יסעדו חברי הקבוצה ארוחת ערב שישי במסעדת השף גואל רובושון המעוטרת בשני כוכבי מישלן. 

שבת יום מדהים לנהיגת כביש קול-דה-טוריני הכביש היפה ביותר באירופה, פס מטורף המצעת אין ספור פניות ועיקולים, חווית נהיגה טכנית יוצאת דופן. אחרי כמה שעות של סיבובים בלתי פוסקים נמשיך בנסיעה חזרה לבית המלון, שם ננוח קצת ונתארגן לקראת המסיבה בערב במועדון ה Jimmy’z הידוע. 

ראשון, יום קצר. מיידית אחרי ארוחת הבוקר נמשיך בנסיעה לשדה התעופה לקראת טיסתנו חזרה לישראל.

 


רוצים גם לחוות טיול ברמה הכי גבוהה שאפשר לדמיין? דברו איתנו